Bezpieczeństwo w standardzie

City Safety

Active Bending Light (ABL)

Lane Keeping Aid (LKA)

Pedestrian Airbag

Collision Warning with Full Auto Brake and Pedestrian Detection

Powrót

close

S60

Volvo S60 zapewnia doskonałe własności jezdne, dynamiczne osiągi i legendarny poziom komfortu Volvo – wszystko podane w atrakcyjnej, eleganckiej formie. Czysta linia nadwozia nawiązuje do tradycji marki.

S90

Nadwozie i wnętrze S90 wykonane jest z nadzwyczajną starannością. Od unikalnych gatunków drewna po subtelną linię maski - każdy szczegół wykończenia to przykład skandynawskiego rzemiosła w najlepszym wydaniu.

V60

Volvo V60 to uniwersalne rodzinne kombi stworzone z myślą o radości życia. Zaawansowane podwozie, mocne silniki i możliwość wyboru trybu jazdy gwarantują pełnię doznań podczas jazdy.

V90

Volvo kombi to ikona motoryzacji. Teraz, jako V90, jest także piękne jak nigdy dotąd.

V90

Cross Country

Układ kontroli zjazdu ze wzniesień i napęd na cztery koła pozwalają Ci śmiało poruszać się nawet w trudnych warunkach. Wybierz tryb jazdy, który pasuje do Twoich preferencji - Comfort, Eco, Dynamic, Off-Road lub Individual.

XC40

XC40 to prawdziwy miejski SUV Volvo. Świeży, młodzieńczy design łączy z proporcjami nadwozia typowymi dla auta typu SUV, tworząc odważną, wyróżniającą się całość.

XC60

Volvo XC60 gładko łączy wdzięk i moc. Długa maska, muskularne nadkola i krótkie zwisy wywołują wrażenie wyrafinowanej siły.

XC90

Volvo XC90 to jedyny SUV zaprojektowany w Szwecji - gdzie dobre wzornictwo to nie luksus, lecz styl życia. Najwyższy poziom bezpieczeństwa w klasie SUV'ów, mnogość nowoczesnych technologii i niewiarygodny komfort jazdy.

logoDo góry