EkoFlota 2016


I Międzynarodowe
Targi Floty Ekologicznej Ekoflota 2016


To doskonała okazja do poznania najnowszych światowych trendów z dziedziny motoryzacji, mobilnościi ekologii. To także szansa do spotkań w biznesowym gronie.
Targi odbywają się 20 października 2016 w Centrum Kongresowo-Targowym MT Polska, z siedzibą przy ulicy Marsa 56C w Warszawie.

Teren Targów jest otwarty w godzinach 8:00 – 17:00


Znajdź na mapie
logo

EKOFLOTA 2016

odwiedź stoisko volvo

individual

Zobacz

nowe modele: S90, V90, XC90 T8 oraz XC90 Excellence

group

Rusz

w jazdę testową Volvo XC90 T8

group

Spotkaj się

z przedstawicielami Volvo

Miło nam również poinformować, że w tym roku Volvo bierze udział w konkursie Targowym w 3 kategoriach:

logo

Rozwiązanie mobilne roku


System Volvo On Call


System Volvo On Call, rozwojowy system, który przy pomocy aplikacji mobilnej umożliwia zdalną obsługę Volvo, m.in.: zdalne uruchomienie silnika, podgrzanie lub schłodzenie wnętrza samochodu, funkcję antywłamaniową oraz lokalizację i odzyskanie zatrzaśniętych we wnętrzu kluczyków. Ale jedną z najważniejszych funkcji jest możliwość bezpośredniego połączenia z operatorem Volvo On Call, który w razie potrzeby natychmiast zapewni potrzebna pomoc.


Innowacja roku


Technologia City Safety


Funkcja City Safety to pionierskie rozwiązanie Volvo, dzięki któremu można uniknąć lub zminimalizować skutki zderzeń z pieszymi lub dużymi zwierzętami. System bezpieczeństwa aktywnego po „zauważeniu” intruza najpierw ostrzega kierowcę, a następnie automatycznie hamuje jeżeli nie zrobi tego kierowca. System doskonale radzi sobie również w ciemności przy włączonych światłach mijania.


logo
logo

Samochód ekologiczny roku


Volvo XC90 Twin Engine T8


Z modelem Volvo XC90 Twin Engine T8, pierwszym na świecie luksusowym modelem SUV wyposażonym w technologię plug-in. To pierwszy samochód Volvo, zaprojektowany z myślą o napędzie elektrycznym. Mamy więc z jednej strony 8-stopniową automatyczną skrzynię biegów oferującą pięć różnych trybów jazdy i zoptymalizowane pod kątem technologii hybrydowej funkcje silnika, a z drugiej – owoc bezkompromisowego projektowania, przestrzenny siedmioosobowy SUV.


zapraszamy

I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EKOFLOTA 2016. Miejsce, w którym najnowsze światowe rozwiązania motoryzacyjne, fachowa wiedza z Polski i Europy łączą się w duchu troski o szeroko rozumiane bezpieczeństwo środowiska naturalnego.

logoDo góry